logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Кращі товари Полтавщини»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 18818

Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. 27 серпня 2018 року напередодні відзначення цього свята у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського нагородили переможців обласного конкурсу «Кращі товари Полтавщини». Вперше на рівні області започаткував конкурс“Кращі товари Полтавщини“голова обласної державної адміністрації Валерій Головко, метою якого є популяризація торгових марок Полтавщини і насичення ринків області і України високоякісними вітчизняними товарами.

Цього дня почесними відзнаками нагородили представників малого та середнього бізнесу, які приділяють значну увагу соціальній підтримці населення, беруть активну участь у розвитку об’єднаних громад, надають гуманітарну допомогу бійцям, що захищають український суверенітет в зоні АТО.

До урочистостей з нагоди Дня підприємця долучився й Департамент культури і туризму. Артисти Полтавської обласної філармонії, зокрема, Лариса Борисенко та камерний ансамбль під керівництвом Олександра Абрамова дарували присутнім свою творчість. Також у програмі взяли участь артистка а з міста Гадяч-Лариса Труш та скрипаль-віртуоз Роман Почеп.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання