logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 25 квітня
     
     
  • укргрузфест2019jpg
  • Pasha 2019

Полтавська обласна філармонія відкрила 76-й концертний сезон

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 19318

5 вересня 2018 року у приміщенні Полтавського обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя артисти Полтавської обласної філармонії, зокрема, лауреат Міжнародного конкурсу, солістка Полтавської обласної філармонії Лідії Кретової та лауреат міжнародних конкурсів концертний ансамбль «Чураївна» презентували спільний проект «Ефект метелика». Програму не вперше презентували полтавським глядачам та цього разу її приурочили відкриттю 76-го концертного сезону філармонії.

Обдарована, талановита вокалістка Лідія Кретова співпрацює не тільки з концертним ансамблем «Чураївна», але й з камерним оркестром ім. Д.Ахшарумова та українським народним оркестром, а також виступає у фортепіанному супроводі. Великий творчий потенціал співачки дозволяє виконувати класичні твори, арії з опер, українські народні пісні, сучасні популярні твори. Успіхом у глядачів користуються її сольні програми.
Ансамбль «Чураївна» - володар Гран-прі Міжнародного фестивалю «Світ музики» (м. Фівіццано, Італія), лауреат Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців на народних інструментах імені В. Городовської, лауреат Всеукраїнського фестивалю сучасної української пісні «Два кольори» імені О. Білаша. Свого часу з колективом працювала відома співачка, народна артистка України Раїса Кириченко. До репертуару ансамблю входить як українська музична спадщина так і сучасні твори та обробки в різних стилях і жанрах. Пісні легендарної полтавки Марусі Чурай колектив береже як символ, як реліквію і заповідь.
"ЕФЕКТ МЕТЕЛИКА" – нова програма, нові образи, нові пісні та інструментальні твори, сучасне аранжування, оновлений склад колективу; участь Алли Чепець (фортепіано), лауреата міжнародних конкурсів Ігоря Години, відомих танцювальних колективів "Грація" та "Марія".
І співачка і музиканти працювали з великою повагою до світової пісенної спадщини щоб зберегти і, водночас, відкрити її для сучасних і майбутніх поколінь, щоб привнести своє бачення та при цьому не нашкодити дорогоцінним музичним перлинам нашого народу. У програмі прозвучали як українські так і всесвітньо відомі композиції.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання