logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 25 квітня
     
     
  • укргрузфест2019jpg
  • Pasha 2019

Проведення обласного конкурсу читців-гумористів на традиційному «Святі веселої мудрості» в с. Веселий Поділ Семенівського району

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

Пирятин

8 вересня 2018 року в с. Веселий Поділ Семенівського району обласним Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної ради за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації було проведено обласний конкурс читців-гумористів на традиційному «Святі веселої мудрості» на відзначення 192-річниці дня пам’яті відомого українського байкаря, громадського діяча, земляка – Леоніда Глібова. Обласний конкурс проводиться з метою популяризації творчості видатного поета-байкаря, розвитку аматорського художнього читання, виявлення та підтримки талановитих виконавців.

У конкурсі взяли участь 19 читців, 2 театральних колективи з 11 закладів культури, навчально-виховного комплексу, загальноосвітньої школи, бібліотеки Великобагачанського, Гадяцького, Глобинського, Котелевського, Решетилівського, Хорольського та Шишацького районів, Великосорочинської Миргородського району, Омельницької Кременчуцького району та Семенівської об’єднаних територіальних громад. Обласне журі відзначило високий рівень виконавської майстерності, змістовний, тематично підібраний репертуар, артистичне, емоційне виконання художніх творів та відповідні костюми більшості конкурсантів. Всі учасники були відзначені дипломами Гран-Прі, І, ІІ ступенів, грамотами та призами Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання