logo tourism

 • афіша Кочубеївскі скарби.11JPG
 • укргрузфест2019jpg
 • полтава туристична2
 • афіша 26 травня
 • банер
 • афіша оста
 • АФИШАТипография
 • Лесин Гай програмка
 • шар гора1
 • 5 червня М 2

У полтавські бібліотеці пройшов захід до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 19718

У бібліотеці провели 26 вересня 2018 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені. І. П. Котляревського відбувся захід присвячений 100-річчю від дня народження українського педагога, публіциста, письменника, поета Василя Олександровича Сухомлинського. З ім’ям цього видатного українця пов’язане збагачення і піднесення педагогічної науки XX століття. Його велика самобутня спадщина не втрачає своєї актуальності і нині.

Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського, відділ соціокультурної діяльності та «Лабораторія інноваційних освітніх рішень» кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методики їх викладання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка з цієї нагоди провели педагогічні читання «Все починається з добра, все починається з любові».
«Погляди Сухомлинського не втратили актуальності й сьогодні, особистість дитини у центрі всієї педагогіки, так само і нині Нова українська школа націлена на дитино центризм», -зазначила у своїй доповіді кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання.
Також з тематичними доповідями на заході виступили:
-студентка психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету Наталія Топчій «Педагогічні погляди В. Сухомлинського та роль казки в моральному вихованні молодших школярів»;
-доктор педагогічних наук, доцент, викладач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки ПНПУ імені В. Г. Короленка- Валентина Цина. « Життєвий і творчий шлях В. О. Сухомлинського»;
-доктор філологічних наук, кандидат педагогічних наук, професор-Олексій Неживий. «нове видання праці Василя Сухомлинського «Серце віддаю дітям»: повернення до справжності»;
-провідний бібліотекар відділу краєзнавства Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського- Оксана Перепьолкіна. «Василь Сухомлинський: людина, педагог, письменник».
Під час заходу також лунали й художні твори Василя Сухомлинського у виконанні вихованок Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 імені І. П. Котляревського Процай Ольги та Демченко Альони.

Популярні сторінки

Важливі посилання