logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

У Полтаві стартував «Міжнародний форум театрів ляльок «Казковий дивограй»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 21018

24 жовтня 2018 року у приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок відбулося відкриття першого Міжнародного форуму «Казковий дивограй». Соціально-мистецький проект «Міжнародний форум театрів ляльок «Казковий дивограй» започаткований з нагоди святкування 80-річчя Полтавського академічного обласного театру ляльок з метою інтеграції українського мистецтва театрів ляльок в європейський культурний простір.

Під час відкриття всіх учасників форуму привітала директор Департаменту культури і туризму Валентина Вождаєнко.
На запрошення Полтавського академічного обласного театру ляльок у форумі взяли участь чотири іноземні держави: Естонія, Латвія Молдова, Білорусь та три колективи з України.
«Казковий дивограй» має дві частини: творчу та лабораторну. В рамках творчої частини буде відбуватися показ вистав. Лабораторна частина стане для учасників цікавою і водночас навчальною. Всі учасники матимуть змогу взяти участь у майстер-класах.
Проект сприяє реалізації програми «Половинки серця», у межах цієї програми підтримують соціально-незахищені верстви населення та пільгові категорії (діти-сироти, напівсироти, переселенці, діти учасників АТО (ООС), діти, які мешкають зоні проведення ООС), а також культурному розвитку дітей з обмеженими можливостями й тяжкохворих дітей.
Перший день роботи форуму відкрили показом вистави «Енеїда» (режисер заслужений артист України Анатолій Поляк).
Також цього дня відбувся майстер-клас «Лялька-мотанка» та показ вистави у рамках соціальної програми «Half of heart» для інклюзивного глядача «Колискова для сніжинки» (режисер Тетяна Вітряк).
Форум триватиме з 24 по 28 жовтня.
Міжнародний форум планують проводити раз на два роки.

Популярні сторінки

Важливі посилання