logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У Полтаві відзначили День працівників сільського господарства.

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 21418

14 листопада 2018 року у приміщенні Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. Професійне свято працівників сільського господарства відзначається щорічно у третю неділю листопада.

Привітати аграріїв з їх професійним святом та вручити почесні грамоти та подяки кращим представникам галузі завітав голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко. Він наголосив на важливості досягнень аграріїв області, які працюють у не простих умовах. І запевнив, що з боку обласної влади робиться все можливе для підтримки аграрного сектору області. Спільно з обласною радою виділяються кошти для розвитку малого і середнього бізнесу. На заході були присутні представники влади, керівники сільськогосподарських підприємств, аграрії та фермери.

До привітань приєднався й Департамент культури і туризму Полтавської ОДА. Святковий настрій аграріям дарували кращі митці Полтавщини, серед яких, артисти Полтавської обласної філармонії: пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава» (керівник Федір Кривенко), заслужена артистка України Валентина Колісник, солістка Аліна Філіпюк, заслужена артистка України Тетяна Садохіна. тріо бандуристок «Вишиванка». Полтавський симфонічний оркестр під керівництвом народного артиста України Віталія Скакуна. Також усіх присутніх привітали своїми виступами артисти полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя народний артист України Василь Голуб та заслужена артистка України Маргарита Том. Приємним подарунком для всіх присутніх став виступ українського композитора та співака, автора багатьох відомих пісень, автора музики та текстів до пісень таких відомих співачок як Тамара Гвердцителі, Ірина Білик, Алла Кудлай,  Наталія Бучинська, Наталія Шелепницької, Катерини Бужинської- Ніколо Петраш.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання