logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Гоголівці презентували глядачеві виставу «Політ над гніздом зозулі»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 22018

Вистава «Політ над гніздом зозулі» – вистава, задум якої у театрі ім. М.В. Гоголя з’явився декілька років тому. Можливим здійснити задум стало завдяки старанням адміністрації та запрошенню для постановки режисера Сергія Павлюка (м. Херсон), відомого полтавцям за виставами «Остання любов Гетьмана», «Майстер і Маргарита» та «Страшна помста».

«Політ над гніздом зозулі» – вистава про прагнення свободи. Чи зможуть отримати її герої, залежить тільки від них. Адже, здавалося б, після того, як звичайний «псих» потрапляє у звичайний «дурдом», де лікуються звичайні «психи», і наглядають за ними звичайні лікарі, там починає вирувати життя. Та чи все так «звичайно»? Чому по своїй волі ці «психи» опинилися тут? Як зміниться їхній звичний плин життя з появою новачка? Чи змиритися йому і пливти за течією, чи повернути її в інший бік?
Відповіді на ці та інші питання – у новій виставі. У центрі сюжету – протистояння однієї людини цілій системі, суспільству, зі своїми законами і уявленням про життя. Чи зламає ця система людину та чи вдасться одній людині змінити це суспільство, його мешканців (де у кожного своя проблема), підбурити всіх на рішучі дії – покаже час.
Автор ідеї – заслужений діяч мистецтв України Білял Білялов. Музика – Шевкета Білялова.
Постановку вистави «Політ над гніздом зозулі» присвячено кримськотатарському народові.

Популярні сторінки

Важливі посилання