logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи у Полтаві вшанували пам'ять загиблих Героїв

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

19 листопада 2018 року напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, в Україні його відзначають 21 листопада, полтавці вшанували пам'ять загиблих героїв під час Революції Гідності та проведення антитерористичної операції.
На алеї Героїв АТО, що на центральному кладовищі архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір провів молебень за загиблими героями. Після чого рідні, друзі, представники влади, представники громадськості, волонтери віддали шану, покладаючи квіти до могил добровольців. Участь у церемонії взяли перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький, заступник голови обласної державної адміністрації Олег Пругло.

Пізніше в приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського для молоді відбувся патріотично-виховний захід «Ми просто йшли. В нас не було зерна неправди за собою». В рамках заходу студенти медичного коледжу, комерційного технікуму, військовий коледж сержантського складу ВІТІ переглянули фільм Сергія Лозниці «Майдан» та зустрілися з учасниками Революції Гідності. Молодь мала змогу поставити питання та почути від учасників Майдану правдиві та щирі відповіді.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання