logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Творчі колективи національно-культурних товариств Полтавщини взяли участь у II Всеукраїнському фестивалі національних культур

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 23418

28 листопада 2018 року в Національній опері України відбувся II Всеукраїнський фестиваль національних культур в якому взяли участь ансамбль "Урарту" вірменської громадської організації "Урарту" та народний циганський пісенно-танцювальний колектив «Посульська  рапсодія».

Організаторами заходу виступили Міністерство культури України спільно із Радою національних спільнот України, Асамблеєю національностей України, Міжнародною громадською організацією «Інтернаціональний союз», Конгресом національних громад України.

Мета фестивалю: презентувати розмаїття культури України через призму культур національних меншин, а також пропагувати ідею міжнаціональної єдності та принципу толерантності до представників різних національностей, які проживають в Україні.

Участь та перевезення двох колективів з Полтавщини організовано завдяки підтримці Департаменту культури і туризму облдержадміністрації.

Урочисте відкриття фестивалю розпочалось з вітальних слів Міністра культури України Євгена Нищука, який наголосив на багатоетнічному розмаїтті нашої держави.

У програмі фестивалю лунали виступи зразкових творчих аматорських колективів й окремих виконавців з різних регіонів України.

IMG 23518

Крім цього, всіх гостей чекала виставка картин в холі «Національної опери України».

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання