logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У Полтаві презентували книгу Олексія Неживого «Зізнання»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 24618

18 грудня 2018 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відбулася презентація книги Олексія Неживого «Зізнання».

Олексій Неживий – учений, літературознавець, письменник, журналіст, краєзнавець, педагог, доктор філологічних наук, професор, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України. Родом із села Хитці Лубенського району, довгий час жив та працював у Луганську. Автор понад 350 наукових і науково-популярних  публікацій з літературознавства, історії педагогіки України, фольклористики, методики викладання української мови і літератури.  Автор видань, присвячених життю і творчості Григора Тютюнника.

Книга «Зізнання» зайняла ІІ місце як краще прозаїчне видання у конкурсі «Найкраща книга Полтавщини».  До неї увійшли літературознавчі статті та рецензії про історію та сьогодення літературно-мистецького життя Луганщини та Полтавщини, адже життєва доля поєднала ці краї у творчості Олексія Неживого.

На захід завітали вчителі з усієї Полтавської області, колеги, учнівська молодь, відвідувачі бібліотеки. Підготувала та провела зустріч провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності Галина Вовченко.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання