logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

У Полтаві презентували книгу «Служити Богу й Україні…»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000028

26 лютого 2019 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відбулася презентація збірки поезій Тетяни Домашенко «Служити Богу й Україні…».
Творчість поетеси родом з Полтавщини Тетяни Домашенко відома багатьом поціновувачам громадянської лірики, і не тільки в Україні, адже за плечима у неї уже декілька збірок високохудожньої, духовної та патріотичної поезії.

Захід присвятили вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні та 5-м роковинам Революції Гідності. До речі, саме Тетяна Домашенко у трагічні дні лютого 2014 у своєму вірші назвала перших загиблих на Майдані Небесною Сотнею. Саме цим подіям і присвячена книга «Служити Богу й Україні…».


Незважаючи на те, що книга «Служити Богу й Україні…» це поєднання двох попередніх збірок («Небесна Сотня воїнів Майдану» та «Ангели-охоронці», вона, доповнена новими поезіями, сприймається як нова сходинка у творчості авторки поетичного образу Небесної Сотні. Духовно-патріотичний зміст збірки «Служити Богу й Україні…» підсилюється розділом «Поіменна пам’ять». Це короткі біографічні довідки зі світлинами героїв Небесної Сотні.
Привітати з виходом книги та поділилися враження на захід завітали журналіст, поетеса, літератор, публіцист, громадський діяч Ганна Дениско, земляки авторки з с. Рокита Великобагачанського району Полтавської області Ольга Кібальник та Лідія Харченко, прихильники творчості пані Тетяни.

Наприкінці заходу відбулась автограф-сесія.

Популярні сторінки

Важливі посилання