logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

У Полтаві відкрили виставку відомого полтавського художника Дениса Городничого

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000029JPG

27 лютого 2019 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося відкриття виставки Дениса Городничого «За крок до весни». Денис Городничий -художник-живописець народився у Полтаві. Перші кроки у світ мистецтва допомогли зробити викладачі Полтавської дитячої художньої школи. Подальше навчання та накопичення професійних навичок проходило у стінах Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка на кафедрі «Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва». Член молодіжної організації Національної спілки художників України. Його твори зберігаються у колекціях України, Німеччини, Болгарії, Англії. У 2015 році телерадіокомпанія «Лтава» зняла фільм про творчість художника «Полум'я Дениса Городничого».

Художник провів персональні виставки в Колегіумі мистецтв в Опішні (2009 р.); у виставковій залі СХУ м. Полтава (2009 р.); Харківському художньому музеї (2009 р.);  виставковій залі СХУ м. Полтава (2013 р.); Полтавському художньому музеї (2014 р.); виставкових залах Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2014 р.). Брав участь в численних Всеукраїнських виставок, міжнародних та обласних пленерів.

Улюблений жанр художника - ліричний пейзаж, і саме мальовничу полтавську природу зобразив на своїх полотнах та її дивовижній красі й присвятив виставку. Його пейзажі насичені барвами та справжнім українським колоритом.

Творчі дарунки усім присутнім подарувала абсолютний переможець Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учениця ПМШМ «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко Софія Курінна (клас викладача Оксани Макарової, концертмейстер – Ольга Полухіна). Також цього дня лунала авторська поезія у виконанні друзів Дениса Городничого.

Привітати з відкриттям виставки та поділитися враженнями від творчості Дениса Городничого завітали  поціновувачі таланту, серед яких, науковець, мандрівник, член творчого об’єднання «Художник» Леонід Колєсніков, заслужена майстриня народної творчості України Наталія Свиридюк та  багато інших.

Виставка діятиме у відділі мистецтв Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського до 25 березня.

Популярні сторінки

Важливі посилання