logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Інформація про проведення обласного хореографічного семінару-практикуму

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000030

27 лютого 2019 року на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського обласним Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи спільно з Полтавським обласним осередком Національної хореографічної спілки України за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації проведено перший навчальний день обласного хореографічного семінару-практикуму.

У семінарі взяли участь 40 керівників аматорських хореографічних колективів клубних та навчальних мистецьких закладів з Глобинського, Машівського, Семенівського, Миргородського, Лубенського, Кобеляцького, Гадяцького, Гребінківського, Котелевського, Лохвицького, Хорольського Диканського, Кременчуцького, Оржицького, Зіньківського, Решетилівського, Великобагачанського районів, міст Миргорода та Полтави.

Викладачі відділу хореографії Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського – фахівці найвищої категорії, закохані у хореографічне мистецтво, які живуть українським народним танцем – підготували та провели змістовні, насичені цікавим хореографічним матеріалом майстер-класи з народно-сценічного танцю:

-      «Характерні особливості танців Полісся, Білорусі» – спеціаліст вищої категорії, заслужений працівник культури України Островний Григорій Олексійович;

-      «Методика виконання віртуозних рухів у народній хореографії» –спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії викладачів спеціальності «Хореографія», заслужений працівник культури України Гузій Михайло Єгорович;

-      «Характерні особливості танців Поділля» – спеціаліст І категорії Ляшенко Євген Петрович;

-      «Методика проведення занять у дитячому ансамблі» – спеціаліст вищої категорії Берус Наталія Георгіївна.

Цікавим для семінаристів став і майстер-клас з сучасного танцю – «Елементи сучасного танцю Kontemp» – викладача хореографічних дисциплін, спеціаліста І категорії Островної Олени Григорівни.

Методична та практична допомога керівникам аматорських хореографічних колективів є важливою складовою для успішного розвитку хореографії на Полтавщині, зокрема, збереження та популяризації саме української народної хореографії.

Популярні сторінки

Важливі посилання