logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У Полтаві відзначили День землевпорядника

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000035

7 березня 2019 року у приміщенні Полтавського обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня землевпорядника. День землевпорядника - відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня. Цього року свято припало на 9 березня.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально й ефективно.

Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

Привітати винуватців свята та висловити слова вдячності завітав перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький. Кращі представники галузі отримали грамоти та подяки.

До привітань долучився й Департамент культури і туризму Полтавської ОДА. По закінчення урочистостей на всіх присутніх очкувала концертна програма за участю кращих колективів Полтавщини, серед яких, пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава», український народний оркестр та тріо «Вишиванка» Полтавської обласної філармонії, колективи Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання