logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У Полтаві відзначили День добровольця

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000044

14 березня 2019 року у приміщенні Полтавського академічного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня добровольця. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців прибули для формування першого добровольчого батальйону. 17 січня 2017 року Верховна Рада  ухвалила постанову №4261 про встановлення в Україні Дня українського добровольця. 

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь і депутат обласної ради Руслан Рогов вручили нагороди Полтавської обласної ради воїнам-полтавцям. Також голова ГС «Кординаційна рада громадських організацій учасників АТО» Віталій Турпітько та голова осередку ПП «Національний корпусу» Анатолій Шиян вручили бійцям грамоти та подяки.

 Після вручення нагород присутнім продемонстрували документальний фільм про жінок на війні «Невидимий батальйон». «Невидимий батальйон» - це перший повнометражний документальний фільм про участь українських жінок в бойових діях на Донбасі. В основі документального фільму - шість історій героїнь, які брали участь в бойових діях. Над фільмами працювали три режисерки – Світлана Ліщинська, Аліна Горлова та Ірина Цілик

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання