logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

До Полтави завітав народний артист України Олег Марцинківський

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000048

18 березня 2019 року у приміщенні Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка відбулась творча зустріч з народним артистом України Олегом Марцинківським. Олег Марцинківський – співак та композитор, продовжувач традицій вокальної школи Василя Опенька, Арнольда Азрікана та Федора Анікеєва, уродженець Полтави, випускник Полтавського музичного училища та Кишинівській консерваторії. Викладає у Національному університеті культури та мистецтв.

З 2007 року Олег Марцинківський пише твори у новому музичному стилі Classical crossover (классікал кроссовер), гармонійно поєднуючи класичну музику із сучасними формами Ії враження. Українські тексти до творів світової музичної класики творить сам. Він один з небагатьох композиторів в Україні, хто пише музику для дітей, багато і плідно працює з молодими виконавцями. З 2007 року –незмінний музичний керівник і голова журі Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої Україно!»..

У творчому доробку співака і композитора світова та українська класика, більше 150 народних пісень, кобзарські думи, балади, сучасні пісні, більше 300 власних творів  Особливої популярності набули пісні : «Зірка «Україна», «Хто ти є, Україно?», «А лелеки летять на Вкраїну» та багато інших.

З 2017 року працює професором кафедри академічного та естрадного вокалу  Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

В рамках зустрічі зі студентами та викладачами Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка відбулася  презентація документального фільму Національної телекомпанії України за сприянням Міжнародної освіітньо-культурної асоціації присвяченому творчості Олега Марцинківського «Без маски». Під час заходу Олег Марцинківський провів майстер-клас для студентів училища. 

Популярні сторінки

Важливі посилання