logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

«(Не)ЗНАЙКА на Місяці»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000055

 Упродовж заходу було проведено музейний квест для дітей 7-го класу Комунального закладу «Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» (м. Полтава), з метою популяризації знань про аерокосмічну історію України та роль славетних полтавців. Безпосередніми учасниками квесту було 22 особи.

Організатор проекту для дітей з всесвітньої та української історії космонавтики – провідний науковий співробітник науково-дослідного сектору пересувних і стаціонарних виставок, кандидат історичних наук Орлов В.М. – провів екскурсію-спринт, з інформаційною метою та задля підготовки учнів до проведення «заліку».

На наступному етапі провідний науковий співробітник науково-дослідного сектору пересувних і стаціонарних виставок, кандидат історичних наук Орлов В.М. та завідувачка науково-дослідного сектору фондів музею Окара М.Ю. провели «залік» у формі квесту та закцентували належну увагу на ролі Полтавщини в історії космонавтики, зокрема на масштабі постаті та ідеях нашого краянина Юрія Кондратюка (О.Г. Шаргея).

Під час квесту учні відповідали на питання з аерокосмічної тематики і шукали підказки, щоб отримати літери і сформулювати ключове слово-символ заходу.

Було проведено конкурс малюнку «Діти малюють Космос», у результаті котрого усі учасники квесту отримали солодкі та пам’ятні призи від закладу.

Упродовж заходу здійснено екскурсійне обслуговування Орловим В.М. та Окарою М.Ю.

Запрошені гості: представники екскурсійно-туристичних агенцій, учні 7-х класів – учасники музейного квесту, громадські активісти, історики, краєзнавці, наукові співробітники Полтавського музею авіації і космонавтики.

Популярні сторінки

Важливі посилання