logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

У Полтаві відзначили День Європи, та XIII Міжрегіональна виставка- турсалон «Відпочивай на Полтавщині»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000006

18 травня 2019 року в рамках відзначення Дня Європи у Полтаві відбулася XIII Міжрегіональна виставка- турсалон «Відпочивай на Полтавщині». У заході взяли участь представники з Литви й Латвії. Гості з Львівської, Чернігівської, Чернівецької, Тернопільської, Харківської областей презентували туристичний потенціал своїх регіонів.

На театральній площі розгорнулося виставка майстрів з усіх куточків Полтавщини, відбулася презентація екологічно чистої продукції власного виробництва, майстер-класи. Долучилася до участі й вірменська та єврейські громади.

Розпочалося дійство з виступу народного хору «Калина», який цього дня святкував своє 40-річччя з часу створення. Привітати ювілярів в особі керівника хору, заслуженого діяча мистецтв України Григорія Левченка завітав заступник голови обласної державної адміністрації Микола Білокінь, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Микола Степаненко. Також Григорій Левченко отримав міжнародну нагороду від Юліуса Казенаса– засновника Литовського фонду «Єднання» та ордену «За Єдність».

 

Протягом дня на Театральній площі виступили: модельна агенція «Століття краси» з колекцією «Барви Полтавського краю», симфонічний оркестр Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка, український народний оркестр Полтавської обласної філармонії з новою програмою, Полтавський симфонічний оркестр та багато інших творчих колективів Полтавщини.

Популярні сторінки

Важливі посилання