logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

У Полтаві відбувся фестиваль «Крок до успіху»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000009

22 травня 2019 року у приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся щорічний обласний фестиваль читацьких талантів «Крок до успіху» під назвою «Мій рідний край-окраса України». Фестиваль став доброю традицією: вже дев’ятий рік поспіль це свято проводиться для всіх користувачів бібліотеки і тих, хто небайдужий до книжок та читання. Захід покликаний утвердити значну роль бібліотеки в становленні гармонійно розвиненої творчої особистості;підтримати талановитих користувачів бібліотеки;залучити нових читачів;зміцнити позитивний імідж книгозбірні та звернути увагу громадськості на культурні цінності.

Цього року у фестивалі заявлено 20 талановитих користувачів бібліотеки віком від 14-21 років з Диканського, Машівського, Новосанжарського, Кобеляцького, Великобагачанського та Полтавського районів. Виступи відбувалися у 4 номінаціях:

-музика, вокал;

-хореографія;

-образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво;

-декламація віршів та акторський талант.

З привітальним словом до всіх учасників звернулася заступник начальника управління-начальник відділу соціокультурного розвитку управління культури, мистецтв, національностей і релігій та планування Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.

Вже традиційно учасники фестиваль запустили в небо повітряні кульки з гаслом «Зірки запалюють бібліотекарі». Всі учасники були нагороджені дипломами і призами від організаторів фестивалю, а саме, Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації та обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара

Популярні сторінки

Важливі посилання