У Полтаві нагородили переможців чотирьох художніх конкурсів

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

31 травня 2019 року у приміщенні Полтавської дитячої художньої школи відбулася урочиста церемонія нагородження абсолютних переможців чотирьох художніх конкурсів.

000016

Всеукраїнського щорічного конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченому Шевченківським дням. Цього року на 3-й (обласний) етап конкурсу було представлено 147 творчих робіт учнів з 25 мистецьких навчальних закладів Полтавської області у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «декоративно - прикладне мистецтво», з яких було відібрано 10 кращих та направлено на 4-й етап конкурсу, що відбувся у Києві.

Обласного конкурсу «Герої сьогодення-очима дітей» учнів художніх шкіл, художніх відділень мистецьких шкіл. Журі переглянуло 103 конкурсні роботи учнів з 25 мистецьких навчальних закладів Полтавської області, та визначили 32 переможця, 6 з яких –абсолютних.

Обласного конкурсу образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва «Світ навколо нас» творчості учнів мистецьких шкіл. На розгляд журі було представлено 290 робіт учнів з 22 мистецьких навчальних закладів Полтавщини, виконаних в різних стилях, видах техніки та формах у номінаціях: «Графіка», «Живопис», «Декоративно-прикладне мистецтва». Журі конкурсу визначили 96 переможців, з яких 23 учня здобули абсолютну перемогу.

Обласного конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Котляревський з нами на віки», творчості учнів мистецьких шкіл, приурочений до 250-ї річниці від дня народження І. П. Котляревського. Було розглянуто 111 творчих робіт з 16 мистецьких навчальних закладів у номінаціях «Графіки», «Живописа», «Декоративно-прикладного мистецтва ». За підсумками перегляду журі визначили 47 переможців, 9 з яких –абсолютні.

Всіх учасників конкурсу відзначили подяками Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.  Абсолютних переможців чотирьох конкурсів нагородили дипломами Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Гран Прі , 1 ступеня та подарунками. Також організатори конкурсів відзначили викладачів та нагородили грамотами та квітами від Департаменту культури і туризму полтавської обласної державної адміністрації.

Конкурси провели з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, поглибленого вивчення національної культури та образотворчого мистецтва, у 2018-2019 навчальному році Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури, за сприяння Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.