logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Міністр культури України Євген Нищук відвідав Полтавщину

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000022

15 червня 2019 року у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулася зустріч Міністра культури України Євгена Нищука з представниками інтелектуальної та культурної еліти Полтавщини. У зустрічі взяли участь заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь, директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко та  представники  культурних установ міста та області, Міністр України ознайомився зі станом розвитку культурної сфери регіону.

Під час зустрічі Міністр культури України Євген Нищук наголосив, що для Уряду питання розвитку культури є пріоритетними. Зокрема, зауважив, що у фокусі - збереження і розвиток існуючої мережі закладів культури та забезпечення гідних умов праці для фахівців у сфері культури у об‘єднаних громадах та розвиток культури у контексті реформи децентралізації. Міністр культури запевнив, що з боку Уряду є повне розуміння та підтримка цих ініціатив. В рамках зустрічі говорили про здобутки міністерства, зокрема, якщо у 2014 році видатки на культуру становили 1,5 млрд грн, то у 2019 - це вже 7 млрд, так говорили й про проблеми. Присутні мали змогу поставити питання міністру та передати свої прохання та звернення. 

Також в рамках робочого візиту до Полтавщини міністр культури України відвідав Національний музей-заповідник М.В.Гоголя та культурно-мистецький центр відкриття якого відбулося 1 квітня цього року. Міністр культури наголосив що такого культурного центру не мають навіть європейські місця. Пізніше Євген Нищук відвідав місто Решетилівку де зустрівся з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким та народними майстрами. У Решетилівці Міністр відвідав Всеукраїнський центр вишивки та килимарства та решетилівську майстерню художніх промислів «Соломія».

Наступного дня Міністр культури відвідав відкриття обласного свята та огляду народної творчості, присвяченого 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського у смт Нові Санжари.

Нагадаємо, з 11 по 18 червня у Полтаві гастролює Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка провідним актором якого є чинний Міністр культури України Євген Нищук, тож полтавці мали змогу насолодитися акторською грою міністра 14 та 16 червня у виставі «Три товариші» по однойменного твору Еріха Марії Ремарка.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання