logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Відзначення обласного свята «Прийди, прийди до мене, Неділенько зелена!» до Дня Святої Трійці

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

Одне з найбільш шанованих свят серед православних християн і відзначається на законодавчому рівні. Воно перехідне і припадає на 60-й день після Великодня, звідси і пішла назва П’ятидесятниця.

Значення Дня Святої Трійці полягає в тому, що людям було показано велике таїнство – єдність Бога проявляється в трьох особах: Отець, Син і Дух Святий.

Обласне свято «Прийди, прийди до мене, Неділенько зелена!» до Дня Святої Трійці на Новосанжарщині святкують з 1995 року в мальовничому місці на березі річки Ворскла у парку «Перемоги». На це свято завжди запрошують делегації з сільських рад району та об'єднаних територіальних громад, народних умільців та художників з усіх регіонів Полтавщини..

Кожна об'єднана територіальна громада та сільські ради району презентують свої громади та пригощають гостей свята українськими стравами.

На території парку організовується містечко майстрів «Новосанжарські барви», які проводять майстер-класи з різних мистецьких технік.

На свято завжди запрошують священника, який вітає присутніх зі святом та проводить обряд освячення хліба, яким пригощають усіх присутніх.

Свято супроводжується концертом, у якому беруть участь народні аматорські колективи.

Для дітей організовують різноманітні атракціони.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання