2016-06-06 131357

  • 00188
  • 00190
  • 00185

Підсумки Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

logo8 листопада 2014 року Полтавське музичне училище ім. М В. Лисенка гостинно зустрічало талановитих вокалістів Полтавщини – юних учасників четвертого Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу.

Яскраве творче змагання стало справжнім святом класичного вокального мистецтва, у якому взяли участь 59 (17 – молодша категорія, 32 – середня, 10 – старша) вихованців початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

м. Полтави та області: Миргорода,В. Сорочинців, Гребінки, Карлівки, В. Багачки, Решетилівки, Хоролу, Глобино, Чутово, Зінькова, Кременчука, Кобеляк, Козельщини.

Обов’язкове виконання творів класичного репертуару, дитячих пісень та обробок народних пісень дало можливість юним конкурсантам повніше розкрити свої вокальні здібності, проявити музикальність та артистизм, і, долаючи хвилювання, продемонструвати набуті технічні навички.

Піднесено і зворушливо звучали зі сцени концертного залу училища твори В.-А. Моцарта, А. Скарлатті, Ф.Шуберта, Л.-В. Бетховена, М. Глінки, Ф. Шопена, Ц.Кюї, М. Лисенка, С. Гулака-Артемовського, пісні народів світу та вокальні твори П. Майбороди, О. Білаша, А. Кос-Анатольського, Я. Степового та ін.

Слід зазначити, що переможці Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу, як правило, згодом стають студентами Полтавського музичного училища ім. М. В. Лисенка, успішно продовжуючи навчання на вокальному відділі.

image00003image00005image00006image00007image00008image00010image00011image00013image00014image00016image00019

Журі конкурсу, до складу якого увійшли директор Полтавського музичного училища ім. М. Лисенка, заслужений працівник культури України Демченко М.М. (голова журі), викладач училища, заслужена артистка України Лук’янова Л. Г., викладач училища Нагорний Є.М., завідуюча вокальним відділом Полтавського музичного училища Бугай О. І., викладач училища Рубан С. Г. визначили переможців вокального змагання.

За рішенням журі переможцями Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу 2014року стали:

 

Молодша вікова категорія (8 – 11 років)

I місце

 

Закладной Віталій (ДМШ №2 ім. Шаповаленка, м. Полтава)

Викладач – Петрова Тетяна Миколаївна

Концертмейстер – Діденко Марина Євгенівна

 

Мишков Владислав (Глобинська ДШМ)

Викладач – Яровенко Юлія Вячеславівна

Концертмейстер – Шмельова Інна Григорівна

 

II місце

 

Лазарев Данило (Мала академія мистецтв ім. Р. Кириченко, м. Полтава)

Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна

Концертмейстер – Полторапавлова Марина Вікторівна

 

Мреква Олександра (Карлівська ДШМ)

Викладач – Приложенко Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Мреква Олена Валентинівна

 

Іващенко Марина (ДМШ №3 ім. Б.Гмирі, м. Полтава)

Викладач – Павлова Наталія Михайлівна

Концертмейстер – Павлова Наталія Михайлівна

 

III місце

 

Чібішева Марта (Мала академія мистецтв ім. Р. Кириченко, м. Полтава)

Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна

Концертмейстер – Полторапавлова Марина Вікторівна

 

Писаренко Софія (ДМШ №1 ім. П. Майбороди, м. Полтава)

Викладач – Пономарьова Наталія Вікторівна

Концертмейстер – Кулик Віра Іванівна

 

Федоренко Вікторія (Кобеляцька ДМШ)

Викладач – Сабірова Ольга Михайлівна

Концертмейстер – Татарко Вікторія Михайлівна

 

Дипломанти конкурсу (IV місце)

 

Мадяр Августіна (Гребінківська ДМШ)

Викладач – Гринь Наталія Олексіївна

Концертмейстер – Кравченко Аліна Віталіївна

 

Лещенко Анастасія (ДМШ №2 ім. В Шаповаленка, м. Полтава)

Викладач – Петрова Тетяна Миколаївна

Концертмейстер – Діденко Марина Євгенівна

 

Середня вікова категорія (12 – 15 років)

I місце

 

Панчишко Андрій (Кременчуцька ДМШ № 2)

Викладач – Титова Наталія Іовна

Концертмейстер – Сатлаєва Олена Ярославівна

 

Квасневська Анастасія (ДМШ№2 ім. В Шаповаленка, м. Полтава)

Викладач – Петрова Тетяна Миколаївна

Концертмейстер – Прохазка Олена Анатоліївна

 

Карнаух Софія (Мала академія мистецтв ім. Р. Кириченко, м.Полтава)

Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна

Концертмейстер – Полторапавлова Марина Вікторівна

 

II місце

 

Вельбой Анна (Гребінківська ДМШ)

Викладач – Гринь Наталія Олексіївна

Концертмейстер – Кравченко Аліна Віталіївна

 

Малородна Катя (Дитяча музична школа при Полтавському музичному училищі ім. М. В. Лисенка)

Викладач – Бугай Олена Іванівна

Концертмейстер – Пащенко Тетяна Олександрівна

 

Гриценко Анна (ДМШ№2 ім. В Шаповаленка, м. Полтава)

Викладач – Кондратьєва Наталія Володимирівна

Концертмейстер – Діденко Марина Євгенівна

 

III місце

 

Опошнян Єгор (Мала академія мистецтв ім. Р. Кириченко, м.Полтава)

Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна

Концертмейстер – Полторапавлова Марина Вікторівна

 

Худар Усама Раад (Мала академія мистецтв ім. Р. Кириченко, м.Полтава)

Викладач – Дроздова Вікторія Олександрівна

Концермейстер – Хомік Людмила ВіталіЇвна

 

Писаренко Анастасія (ДМШ №1 ім. П. Майбороди, м. Полтава)

Викладач – Гринь Лідія Вікторівна

Концертмейстер – Мінаєва Жанна Миколаївна

 

Старша вікова категорія (16 – 18 років)

I місце

 

Коваленко Валерія (Гребінківська ДМШ)

Викладач – Цяпко Олена Володимирівна

Концертмейстер – Король Даря Олександрівна

 

II місце

 

Максимова Анна (Мала академія мистецтв ім. Р.Кириченко, м.Полтава)

Викладач – Кретова Лідія Олександрівна

Концертмейстер – Тимченко Алла Сергіївна

 

III місце

 

Виповсько Марина ( Великобагачанська ДШМ ім. Ф. Кушнерика)

Викладач – Романенко Олена Миколаївна

Концертмейстер – Серьожкіна Марина Григорівна

 

Дипломанти конкурсу (IV місце)

 

Мишкова Вікторія (Глобинська дитяча школа мистецтв)

Викладач – Яровенко Юлія Вячеславівна

Концертмейстер – Шмельова Інна Григорівна

 

Ромасенко Анна (ДМШ №1 ім. П. Майбороди, м. Полтава)

Викладач – Пономарьова Наталія Вікторівна

Концертмейстер – Кулик Віра Іванівна

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання