2016-06-06 131357

  • 00188
  • 00190
  • 00185

Про результати 3-го (обласного) етапу ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

00005

Відповідно до наказу управління культури Полтавської обласної державної адміністрації від 19.09.2014 № 268 «Про участь у ХІV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості», з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи, виявлення художніх здібностей та обдарувань серед підростаючого покоління, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці викладачів

21 січня 2014 року у приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок (вул. Пушкіна, 32) відбувся перегляд творчих робіт учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) та загальноосвітніх навчальних закладів, які були надіслані на 3-й (обласний) етап ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!», у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».
Журі 3-го (обласного) етапу ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!» переглянули 129 творчих робіт учнів з 20 навчальних закладів Полтавської області у номінаціях: «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво», виконаних у різних формах, стилях, техніці і визначили 10 переможців для участі у 4-му етапі ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:

Номінація «Образотворче мистецтво»

Шовкопляс Катерина

— учениця Полтавської дитячої художньої школи, Викладач – Бенфіалов В.С.

Ковальова Дар’я

— учениця Полтавської дитячої художньої школи, викладач – Бенфіалов В.С.

Шабалтій Анна

— учениця Полтавської дитячої художньої школи, викладач – Білокінь Д.В.

Журавльов Олександр

— учень Чутівської дитячої музичної школи, викладач – Мотилевич І.С.

Дешева Ярослава

— учениця Хорольського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (дитяча музична школа), викладач – Шахматова В.О.

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Старостіна Дар’я

— учениця Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, викладач – Кучерук Я.В.

Хоменко Ольга

— учениця Великобагачанської дитячої музичної школи ім. Ф.Д. Кушнерика, викладач – Филипась Ю.В.

Солдатова Катерина

— учениця Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні», викладач – Заліська В.В.

Дудченко Олена

— учениця Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні», викладач – Северин О.М.

Северин Олег

— учень Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні», викладач – Мотрій С.І.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання