Запрошуємо на презентацію нового видання

Запрошуємо на презентацію нового видання

12 жовтня 2021 р. з нагоди Дня захисників України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбудеться презентація наукового видання «Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Гребінківська міська територіальна громада».

Видання продовжує дослідження про багатство культурної та історичної спадщини Полтавщини, зокрема Гребінчиного краю. До книги, окрім вступної статті, увійшло 246 статей про пам’ятки району. Із них 118 присвячені пам’яткам археології, 93 − історії, 3 − історії науки і техніки, 12 − архітектури, 17 − природоохоронним об’єктам. Серед них є комплексні, тобто що є одночасно пам’ятками історії та техніки, а також історії та археології.

У підготовці видання взяли участь співробітники Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, Комунального закладу «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради, вчені Полтави та краєзнавці Гребінщини. Загалом книга є результатом кількарічної науково-дослідницької роботи 29 авторів.

Видавничий проєкт підготовлено в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Поліграфічно його якісно виконало харківське видавництво ТОВ «Майдан».


Надрукувати   E-mail