Previous Next

Презентація наукового видання «Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Гребінківська міська територіальна громада»

12 жовтня відбулася презентація наукового видання «Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Гребінківська міська територіальна громада» з нагоди Дня захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. 

До заходу відбувся за участі заступника голови Полтавської облдержадміністрації – Катерина Рижеченко, перший заступник голови Полтавської обласної ради – Олександр Лемешко та директор Департаменту культури і туризму – Ірина Удовиченко. Вони наголосили на важливості даного видання, його практичності у використанні науковців, археологів та представників територіальної громади у своїй роботі.

Серед присутніх були редактори, упорядники, краєзнавці Полтавського краєзнавчого музею та Гребінківської міської територіальної громади.

Нагадаємо, видання продовжує дослідження про багатство культурної та історичної спадщини Полтавщини, зокрема Гребінчиного краю. До книги, окрім вступної статті, увійшло 246 статей про пам’ятки району. Із них 118 присвячені пам’яткам археології, 93 − історії, 3 − історії науки і техніки, 12 − архітектури, 17 − природоохоронним об’єктам. Серед них є комплексні, тобто що є одночасно пам’ятками історії та техніки, а також історії та археології.


Надрукувати   E-mail