Previous Next

У Полтаві обговорили встановлення в’їзних знаків на межі Полтавської області.

15 грудня 2020 року у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбулася нарада щодо встановлення в’їзних стел в область з метою підвищення туристичної промоції регіону. З такою ініціативою до координаційної ради звернулася громадська організація , встановити стели на межах області з боку Києва і Харкова. Цього дня робоча група в складі представників Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації, представники Пирятинської та Чутівської ОТГ, служби автомобільних доріг обговорювали вигляд знаку, обговорили визначення балансоутримувача для подальшого визначення вартості проекту.
Головний архітектор проекту Ольга Логвиненко представила пропозиції вїзного знаку.
«На сьогодні наша задача знайти образне рішення, нічний вигляд знаку. Надалі треба зробити геодезичні вишукування й розробити план полоси з’їзду полоси»,- розповіла Ольга Логвиненко.

« Оберемо які з них представимо на розгляд координаційної ради, до якої входять 35 учасників дотичних і до туризму і до культурної спадщини, представники бізнесу На сьогодні найголовніше зрозуміти ступінь готовності ОТГ до взяття на баланс такого об’єкту. Потрібно щоб кожен учасник зрозумів механізм, щоб він був дієвий і найголовніше реалізований »,- зазначила заступник директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Інна Шерстюк.

«Ми хочемо об’єднати зусилля. Ці знаки повинні мати досить якісний естетичний вигляд,повинні бути впізнаваємими, повинні презентувати саме полтавську область. Ми повинні визначити в якому форматі ми рухаємося далі. Чи ми зробимо конкурс чи замовимо професійним архітекторам»,- начальник управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва,містобудування і архітектури та ЖКГ Ірина Особік