Previous Next

29 січня 2021 відбулися загальні збори трудового колективу Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського.

 29 січня 2021 відбулися загальні збори трудового колективу Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського.
Порядком денним січневих зборів колективу було передбачено звіт директора коледжу Анатолія Насменчука перед викладачами, працівниками студентами коледжу про його діяльність на посаді директора у 2020 році та представлено програму розвитку фахового коледжу на період 2021-2026 років.
Керівник освітньої установи звітувався про свою діяльність з організації навчально-методичної, виховної роботи, забезпечення ефективної діяльності структурних підрозділів коледжу – денного, заочного відділень, обласних курсів підвищення кваліфікації, студії естетичного виховання. Особливої уваги доповідач приділив проблемам організації освітнього процесу в умовах карантину, спричиненого вірусом КОВІД-19, розвитку студентського самоврядування та творчості, виконання умов колективного договору. У ході звіту керівника детально представлено інформацію щодо ефективності його фінансово- господарської діяльності.
І з особливою увагою учасники зборів сприймали презентацію матеріалів з перспектив і напрямків розвитку фахового коледжу – формування сучасних форм і методів освітньої діяльності, застосування інформаційних технологій, розвитку творчих колективів, осучаснення матеріально-технічної бази.
Звіт директора позитивно оцінено учасниками освітнього процесу Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського.


Надрукувати   E-mail