Previous Next

Олег Синєгубов: «Шанс на майбутнє ми отримали завдяки патріотизму й самопожертві Героїв Небесної Сотні та полеглим учасникам АТО/ООС»

19 лютого відбулося покладання квітів до меморіальних знаків Героям Небесної Сотні та полеглим учасникам АТО/ООС біля Полтавської облдержадміністрації з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

Участь у заході взяли голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, його заступник Катерина Рижеченко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, громадськість, містяни.

«Ми пережили дійсно знакові події для нас, для України. Вони вже вписані золотими літерами в історію, коли герої віддали свої життя за перспективу європейського майбутнього для нашої держави. Це важливо пам’ятати й вшановувати їх, і не один раз на рік. У цих людей залишилися сім’ї, діти. Ми повинні приділяти їм увагу щодня, бо шанс на майбутнє отримали завдяки патріотизму й самопожертві героїв», – прокоментував Олег Синєгубов.

«Вшанування героїв – важливий момент для кожного з нас. Де б не були, де б не знаходилися, пам’ятати подвиг Небесної Сотні, учасників АТО/ООС – наш святий обов’язок», – зауважила Катерина Рижеченко.

Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед полеглих – двоє полтавців. Кременчужанин Ігор Сердюк був убитий 18 лютого. Андрій Черненко зі Слободо-Петрівки Гребінківського району того ж дня одержав кульове поранення й помер у лікарні.


Надрукувати   E-mail