Previous Next

Полтавці вшанували пам'ять Великого Кобзаря.

9 березня 2021 року України відзначає 207-річницю від Дня народження Тараса Шевченка. Полтавці долучилися до вшанування пам’яті Великого Кобзаря покладання квітів до його пам’ятника. Розпочався захід одним з найвідоміших творів Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» Полтавської обласної філармонії.
Участь у заході взяли голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, очільники профільних департаментів Полтавської ОДА.
«Це видатна постать, його життя можна порівнювати з шляхом який зараз проходить Україна. Він все життя боровся за свою незалежність, так само як і наша країна. Це наша культура й самобутність. Ми маємо нести його думку, його ім’я і далі щоб наше молоде покоління його пам’ятало і цінності які він сповідував. Від нас із вами залежить, щоб пам'ять про Тараса Шевченка та його творчий спадок залишились для наступних поколінь», -наголосив Олег Синєгубов.
«207 років тому Тарас Григорович Шевченко навіть не підозрював, що на всеукраїнському та всесвітньому рівні будуть відзначати кожен його день народження. Полтава не є винятком –бо немає у світі людини, яка б не асоціювала Україну з Шевченком»,- зазаначила Катерина Рижеченко.


Надрукувати   E-mail